Соціальне підприємство в м.Житомир

Що робити коли війна зруйнувала ваше життя?

Рухатись далі!

Історія “Нетворкінг кафе” почалась з ідеї та шаленого бажання зробити щось незвичайне та корисне для людей.

Чому саме кафе?

Тому що я, Гладка Ірина, очільниця ГО “Мир на долоні” до роботи в Державній установі мала великий досвід в галузі громадського харчування в м.Донецьку. Працювала зав.виробництвом та шеф-кухарем, навчалася у італійця і завжди мріяла створити смачну авторську кухню, бажала зробити із звичайного блюда “витончений шедевр”!

Чому нетворкінг?

Тому що коло однодумців зі Сходу країни, які вже 6 років мешкають в м.Житомир, прагнуть посилення соціальної згуртованості, налагоджують комунікацію серед мешканців громади, просувають корисні ідеї та займаються саморозвитком і залученням громадян до активностей!

Чому соціальне підприємство?

Тому що ми працевлаштовуємо частину людей з категорії соціально незахищених верств і головне, що ми частку прибутку направлятимемо на подальший розвиток Нетворкінгу в місті!

З ідеєю команда визначилася та лише одного бажання замало. Тож ми почали шукати фінансову підтримку для реалізації. Наш проект був відзначений на Хакатоні в Одесі, а згодом переміг у Всеукраїнському конкурсі.

Наш заклад не чергова кав’ярна. Це місце зі змістом! Смачні страви це лише привід завітати до нас.

Тут проходитимуть цікаві заходи, вирішуватимуться проблеми в громаді, підбиратимуться ключі до оперативного надання допомоги тим, хто того потребує та інше.

Для подальшого зростання нам вкрай не вистачає професійного кухонного обладнання.

Реалізувати проект з обмеженим фінансуванням дуже непросто. Та ми самостійно зробили ремонт за допомогою дизайнерки з Харкова, яка його нам люб’язно подарувала. Закупили меблі, посуд, програмне забезпечення, дизайнерські витвори та багато іншого.

Ми незабаром відкриємося, хоча ще в активному пошуку фінансування на придбання обладнання. І закупівля його надасть нам перспективу розвитку, втілення мрії, бажання творити і масштабувати в подальшому по країні.

Ми з командою “Мир на долоні” заслуговуємо на підтримку, тому що наші справи приносять користь громаді! І найближчим часом ви в цьому переконаєтеся!

Мрії змінюють тебе та світ навколо. Це не завжди легкий шлях. Для мене це схоже на підкорення гірських вершин. Інколи здається, що тобі не вистачить сил піднятись. Але ти йдеш, бо бажання дійти до вершини сильніше за втому!

Команда “Мир на долоні” і Ірина Гладка.
“Нетворкінг-кафе”, м.Житомир.